Uzunmakarna kimdir sorusunu son zamanlarda birçok insandan duymaya başladık. Uzunmakarna’nın asıl ismi Özgür Balakar’dır. İsmi babası tarafından verildi. Özgür Tiktok fenomeni Uzunmakarna kullanıcı adıyla sosyal medyada büyük bir çıkış yakaladı. Çektiği eğlenceli ve dikkat çekici içerikleriyle samimi bir şekilde insanların kendine çekmeyi başaran Özgür sadece Tiktok’ta değil diğer birçok mecrada da boy göstermektedir.

Uzunmakarna Kaç Yaşındadır?

Hayranları tarafından Özgür hakkında birçok soru sorulmaktadır. Bunlardan birisi onun yaşıyla ilgili olmaktadır. Peki, Uzunmakarna kaç yaşındadır? 10 Haziran 1998 İstanbul doğumlu Özgür Balakar an itibariyle 23 yaşındadır.

Uzunmakarna Okuyor Mu?
Uzunmakarna Okuyor Mu?

Uzunmakarna Okuyor Mu?

Son zamanlarda birçok insanın samimiyetini ve ilgisini kazanmayı başaran fenomen hakkında sorulan birçok soru vardır. Bunlardan birisi de onun okul hayatıdır. Peki, Uzunmakarna okuyor mu? samimi fenomen Bahçeşehir Üniversitesi’nde okumakta, üniversite eğitiminden kalan boş zamanlarında ise İnstagram ve TikTok uygulamasında videolar paylaşmaktadır.

Uzunmakarna’nın Boyu ve Kilosu

Elbette hayran kitlesi tarafından merak edilen soruların içerisinde Uzunmakarna’nın boyu ve kilosu da yer almaktadır. Asıl adı Özgür Balakar olan uzunmakarna kullanıcı adıyla fenomen olan güzelin boyu ve kilosu büyük bir merak oluşturmaktadır. Balakar 165cm uzunluğunda ve 43kg ağırlığındadır.

Uzunmakarna Hangi Burç

Burçlar çoğu insan için her zaman en çok merak edilen şeylerden birisi olmuştur. Takipçileri Özgür’ün da burcunu bilmekte ısrarlıdırlar. Peki, Uzunmakarna hangi burç? 10 haziran doğumlu olan fenomenin burcu ise İkizlerdir.

Uzunmakarna Aslen Nereli?

Takipçileri Uzunmakarna’nın her şeyini bilmekte iddialıdırlar. Merak ettikleri birçok şey bulunmaktadır. Bunlardan birisi de memleketidir. Peki, uzunmakarna aslen nereli? Yapılan araştırma ve soru cevap etkinlikleri sonucunda Uzunmakarna’nın aslen Sakaryalı olduğu bilinmektedir.

Özgür Balakar’ın Sevgilisi Var Mı?
Özgür Balakar’ın Sevgilisi Var Mı?

Özgür Balakar’ın Sevgilisi Var Mı?

Uzunmakarna sadece içeriklerinden dolayı değil aynı zamanda güzelliği ve sempatisiyle de dikkatleri üzerine çekmeye başarmıştır. Merak edilen sorular çok fazladır ancak en çok merak edilen ilişki hayatıdır. Peki, Özgür Balakar’ın sevgilisi var mı? Gönül ilişkileri biraz çalkantılı olduğu bilinen Uzunmakarna’nın aşk hayatı tam bir muamma haline gelmiş bulunmaktadır. Bir zamanlar kendisi gibi Tiktok fenomeni olan Uğur Bay ile birlikte olan Balakar‘ın ilişkisi bir dargın bir barışık mı gidiyor? yoksa hayatına yeni birisini aldı mı? bu soruların cevaplarını henüz bilmek mümkün değildir. Çünkü Özgür tarafından herhangi bir açıklama yapılmamıştır.

Uzunmakarna’nın ilişki hayatı Yusuf Şenli ile birlikte olmasıyla noktalanmış görünmekte. 2 yıllık ilişkileri olan çiftin ayrılık sebebinin, Uğur Bay’a eski sevgilisinden gelen mesajı Özgür Balakar’ın görmesi sonucu ayrılma kararı aldıkları bilinmektedir.

Uzunmakarna Mesleği

Uzunmakarna hakkında merak edilen birçok husus mevcuttur, bunlardan birisi de onun mesleği olmaktadır. Peki, Uzunmakarna mesleği nedir? Bir yandan sosyal medya üzerinden videolar yayınlayan ve bu videolar üzerinden para kazanan Balakar aynı zamanda manken olarak çalışmaktadır.

Uzunmakarna En Sevdiği Renk?

Hayranlarının hakkında merak ettiği şeylerin ardı arkası kesilmemektedir. Ancak sevdiği şeyler oldukça merak edilmektedir. Peki, uzunmakarna en sevdiği renk nedir? Bu soruya kendisi cevap veren fenomen, en sevdiği rengin pembe olduğunu dile getirmiştir.

Uzunmakarna Tiktok

Tiktok mecrasında çektiği videolar ve yüklediği dikkat çekici, eğlenceli içeriklerle gündeme gelen Uzunmakarna kısa zamanda büyük ve köklü bir takipçi kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Birçok farklı içeriklere yer veren Uzunmakarna Tiktok hesabında 4.4 milyon kişi tarafından takip edilmektedir. Yalnızca 252 kişiyi takip eden ünlü ismin beğeni sayısı da 223 milyondur. Aynı zamanda kullandığı kullanıcı adı da “uzunmakarna” olmaktadır.

Uzunmakarna Instagram
Uzunmakarna Instagram

Uzunmakarna Instagram

Sadece içerikleri ile değil aynı zamanda güzelliği ve sempatik davranışları ile de gündem olan Uzunmakarna birçok insan tarafından İnstagram platformunda da sevilerek takip edilmektedir. Uzunmakarna İnstagram hesabında 1 milyon takipçiye sahiptir. Yalnızca 33 kişiyi takip eden fenomen 90 tane gönderi paylaşmıştır. Gönderilerinin içerikleri genelde Tiktok videoları ya da kendi fotoğraflarından oluşmaktadır. Çokça beğeni ve yorum alan ünlü ismin öne çıkardığı hikayeler de mevcuttur. Önce çıkardığı fotoğraflar genelde günlük yaşantısına aittir. Uzunmakarna instagram kullanıcı adı olarak “uzunmakarna” kullanıcı adını kullanmayı tercih etmektedir.

Uzunmakarna Youtube

Sadece Tiktok ve İnstagramda değil diğer mecralarda da ününü elinde tutan Özgür Youtube’da da büyük bir kitleye sahiptir. Youtube mecrasında birçok farklı içeriğe yer veren Uzunmakarna takipçileri tarafından çok sevilmektedir. Youtube kullanıcı adını “uzunmakarna” olarak kullanmaktadır. Uzunmakarna Youtube hesabında 502 bin kişi tarafından abone olunmuştur. Sürekli olarak belirli ve düzenli aralıklarla video yüklemeyi ihmal etmez.

Uzunmakarna Estetik

Uzunmakarna birçok konu bakımından hakkında merak edilen şeylere sahiptir. Güzelliğinden dolayı estetik konularıyla çokça gündeme gelmektedir. Ancak hakkında çıkan dedikodulara şu şekilde cevap vermektedir; “Arkadaşlar estetik demek cerrahi müdahale gerektirmesi demek. Örneğin burun ameliyatı yaptırırsanız ya da çene ameliyatı bu bir estetiktir. Ama dolgu işlemleri estetiğe girmiyor. Bende 2 tane dolgu var. Burun ve dudak dolgusu. Onu da zaten sizlerle paylaştım. Başka da bir şeyim yok.” Aynı zamanda fenomenin gözlerinde sorun da bulunmaktadır. Bu yüzden lens kullanmaktadır. Dolayısıyla Uzunmakarna estetik operasyon geçirmemiştir.

Uzunmakarna Özgür Balakar Nasıl Fenomen Oldu?

Uzunmakarna hakkında takipçilerinin merak ettiği tonla şey mevcuttur. Bunlardan birisi de onun bu noktaya nasıl geldiği olmaktadır. Peki, Uzunmakarna Özgür Balakar nasıl fenomen oldu? Uzunmakarna saç modelini topuz yaptığı bir gün çok popüler bir sayfanın bu kız Türk başlığı atması sonucu hızla paylaşmış olduğu gönderi diğer sayfalar tarafından paylaşılmaya başlamıştır. Bu sayede etkileşim oranının da artmasıyla birlikte büyük bir zincir oluşmuştur ve böylece Özgür Balakar daha da çok paylaşılmaya başlamıştır. Bunlardan sonra mankenlik işine de geçiş yapan güzel fenomen, mankenlik işinin avantajlarından yararlanarak takipçi sayısının daha da arttığını ifade etmiştir.

Buse Korkmaz Kimdir? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.