İngizem kimdir? Sorusu TikTok üzerinden 1 milyon takipçiye ulaşmış olan fenomenin elde ettiği popülerlikle birlikte en çok merak edilen konulardan biri haline gelmiştir. Günümüzün en popüler platformlarından biri olan ve insanların kendilerini dilediği gibi yansıtabilmelerine olanak tanıyan TikTok üzerinden çekilen kısa videolar ile başarı elde eden pek çok farklı isim bulunmaktadır.  Videoların kısa olması hem izlemeyi kolaylaştırmakta ve daha fazla video izleyebilmeyi sağlamakta hem de çeken kişilerin video üzerine çok kapsamlı düşünmesini gerektirmemektedir. Bu bakımdan Tiktok üzerinden popülerlik elde etmek büyük oranda kolaylaşmış hale gelmektedir. İngizem yakın zamanda geniş kitleye ulaşan isimlerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Sosyal medya fenomeni ve Influencer olan İngizem, en çok Tiktok üzerinden yaptığı paylaşımlar ile beğeni toplamaktadır. Hem güzelliği hem de hoş dans videoları ve ilginç tarzı sayesinde dikkat çeken isim kısa sürede takipçi sayısını arttırmıştır. İngizem aslen nereli? Sorusunu açıkça yanıtlamış olan İngizem, Antalya’nın Manavgat ilçesinde dünyaya geldiğini belirtmiştir.

İngizem Babası

İngizem babası ile arasında geçen sorunları takipçisine açık yüreklilikle bahsetmiş olan fenomenlerden biridir. Daha 2 yaşına gelmeden babasının evi terk ettiğini ve kendisiyle 15 yaşına kadar görüşmemiş olduğunu belirten fenomen, baba sevgisinden uzak olmanın zorluklarını ifade etmiştir. Bu konuda yaşadığı eksikliklerin hayatını zaman zaman olumsuz yönde etkilediğini belirterek babasını affetmeyeceğini ifade etmiştir. Anlatmış olduğu bu özel durum, sevenleri tarafından büyük bir dikkat çekmiştir. Pek çok kişi  İngizem babası ile yaşadığı problemde İngizem’i haklı bularak ona destek vermiştir.

ingizem

İngizem Sevgilisi Kim?

İngizem sevgilisi kim? Güzel fenomen hakkında en çok merak edilen konulardan biridir. Samimiyeti ön planda tutan ve takipçileriyle hayatının pek çok anını paylaşmaktan kaçınmayan İngizem ilişkisini de açık bir şekilde yaşamaktadır. Bu açıdan çeşitli paylaşımlarla sevgisini göstermekte ve ilişkisine dair detayları takipçilerine ifade etmektedir. Takipçilerini ailesi gibi gördüğünü belirten fenomenin Oğulcan adında bir sevgilisi vardır. Ezgizem ve Yakari gibi TikTok platformundaki öncü isimler sayesinde tanışmış olduğu Oğulcan ile uzun süredir ilişkilerini devam ettirmektedirler. Evlenme kararı alan çift, yakın zamanda hayatlarını birleştirmek istediklerini vurgulamaktadır. Birbirlerine karşı sevgilerini gizlemeyen ikilinin ilişkisi sevenleri tarafından da samimi bulunmaktadır.

İngizem ve Ezgizem Kavgası

İngizem ve Ezgizem kavgası, TikTok platformundaki en yakın arkadaşlıklardan birine sahip olan ikilinin neden yakınlıklarını bitirdiği konusunda merak edilen meselelerden biridir. Ezgizem tarafından herhangi bir açıklama görülmemekle birlikte İngizem, aralarının son derece kötü olduğunu belirtmektedir. Ezgizem ve Yakari’nin bir dönem yaşadığı ilişkiyi bitirmeye çalıştıklarını iddia eden İngizem, bu durumdan ötürü aralarına mesafe koyduğunu belirtmiştir. Bu mesafenin ardından Ezgizem ve Yakari’nin tamamen bağlantılarını kopardığını iddia etmektedir. Tüm bu olaylarda kendisini haklı bulan İngizem Ezgizem ile barışmayı düşünmediğini ifade etmektedir.

İngizem Sevdiği Şeyler Nelerdir?

İngizem sevdiği şeyler nelerdir? fenomenin özellikle yakın takipçileri tarafından öğrenilmek istenen konulardan biridir. Fenomeni daha yakından tanımak isteyen kişiler neleri sevdiğini, hayalinin ne olduğunu vb konuları merak etmektedir. En büyük hayalinden birinin ev ve araba almak olduğunu ifade eden İngizem, bu hayallerini gerçekleştirme yolunda emin adımlar attığını vurgulamaktadır. Aynı zamanda İngizem en sevdiği renk olarak turuncu renginden sıklıkla bahsetmektedir. TikTok platformunda açıklama kısmına dahi turuncu yazan fenomenin bu renge karşı yoğun bir ilgisi olduğu tüm yakınları tarafından bilinmektedir. Saçlarını da turuncu renge boyatmış olan fenomen, bu renk ile hoş bir görüntü yakalamıştır.

İngizem Çocukluk Hayali Nedir?

İngizem çocukluk hayali nedir? Henüz yeni 1 milyon takipçiye ulaşmış olan Tiktok fenomenini yakından tanımak için merak edilmektedir. Daha önce çocukluk hayalini açıklamış olan fenomen, yakın takipçileri tarafından bu yönüyle hatırlanmaktadır. Çocukluk hayalinin beden eğitimi okumak olduğunu ya da voleybolcu olmak istediğini ifade etmiştir. Spora karşı ilgisi olan İngizem, zaman zaman maskülen görüntü çizmesi ile de dikkat çekmektedir. Fiziğini sporla ilgilenerek koruyan İngizem çocukluğundan beri spora büyük bir ilgi duyduğunu ifade etmiştir. Enerjik bir yapısı olduğunu ve bu yüzden kendisi için en uygun mesleğin beden eğitimi öğretmeni olmak ya da voleybolcu olmak olduğunu ifade etmiştir.

İngizem Annesi

İngizem annesi konusunda pek çok açıklama yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Hayatındaki en önemli insan olarak değerlendirdiği annesinin mutluluğunu son derece önemseyen fenomen, hayatının en kötü gününün annesinin kanser olduğunu öğrendiği gün olarak belirtmektedir.

7 Aralık 2019 gününde bu haberi almış olduğunu ifade eden İngizem, bu haberin onu adeta yıktığını vurgulamaktadır. O günden beri annesine karşı çok daha yoğun bir ilgi ile yaklaşan fenomen, annesinin güvende ve sağlıklı olabilmesi için elinden gelen her şeyi yapabileceğini ifade etmektedir. İngizem annesi ile arasındaki kuvvetli bağ ile bilinen bir isimdir. Yaşadığı sıkıntıları ailesi olarak gördüğü takipçileriyle paylaşmaktan çekinmeyen ingizem bu konuda da net açıklamalarda bulunmaktadır.

İngizem Dövmeleri

İngizem dövmeleri oldukça fazladır. İlgi çekici ve marjinal tarzı ile öne çıkan İngizem sağladığı bu görüntüyü en çok da dövmelerine borçludur. Bedeninin pek çok bölgesinde çeşitli stillerde dövmeler yer almaktadır. Dövme yaptırmayı çok sevdiğini ve hiçbir zaman dövme yaptırdığı için pişman olmadığını belirten fenomenin güncel olarak 34 tane dövmesi bulunmaktadır. Tüm dövmelerinin farklı bir anlam ifade ettiğini ifade etmektedir.

İngizem TikTok

İngizem Tiktok üzerinden 1 milyon takipçiye ve 44 milyon beğeniye ulaşmış bir fenomendir. Aynı zamanda YouTube kanalı da açmış olan güzel fenomenin en büyük etkiyi Tiktok üzerinden yarattığı bilinmektedir. Tiktok üzerinden paylaştığı içeriklere erişebilmek için @ingizem34 kullanıcı adı ile arama yapılabilir.

Sera Varol Kimdir?
Merve Yalçın Kimdir?