Merve Yalçın, 1999 Yılı Mayıs Ayının 19’unda gözlerini Dünya’ya açtı. Doğduğu il olan İstanbul’da yaşayan Merve Yalçın TikTok uygulaması üzerinden çektiği videolar sayesinde gittikçe popülerlermiş ve 21 Ağustos 2020 Yılında çıkarmış olduğu “Bella” şarkısı ile birlikte ününe ün katmış, daha da tanınmıştır. Şarkı, yayımlandığı günden itibaren 853 bin kadar “dislike” almış ve 51 milyon gibi büyük bir sayı dinlenmiştir. Fenomeni ne kadar çok sevmeyen ve nefret eden kişi çok fazla olsa bile, Merve Yalçın’ın pek umurunda gibi gözükmemekte. Ayrıca fenomen Merve Yalçın, Mustafa Miraç Kaya’nın yönettiği “Uçurum – Asla Arkana Bakma” adlı 2018 yapımı olup, Aytuğ Ergen adlı bir başka fenomen ile birlikte bu filmde rol almıştır. Merve Yalçın, şu an hala daha öğrencilik, üniversite hayatına devam etmektedir.

Merve Yalçın’ın Kişisel ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Merve Yalçın, 2021 yılı itibari ile yirmi bir yaşındadır ve 1 metre 68 santimetre boyu ile birlikte 50 kilogramdır. Boğa burcu olmasından dolayı rahatına, konforuna, yemeğine yani kısaca kendine düşkün bir kişiliğe sahiptir.

Merve Yalçın’ın Diğer İnsanlar ile İlişkileri Nelerdir?

Ünlü fenomen Merve Yalçın, kendilerine “Juan” adını verdikleri bir grup ile birlikte yaşamakta ve bu ekip ile birlikte içerik üretemeye devam etmektedir. Merve Yalçın’ın dahil olduğu “Juan” adlı bu ekip Kürşat Juan, Berke Juan, Yaren Alaca ve Cemre Solmaz gibi isimler yer almaktadır.

Ayrıca aşk hayatı konusunda neredeyse bütün Dünya’da tanınmış ve pek çok ünlü kişilere yemek yapmış olan “güler yüzlü” CZN Burak ile ilişki yaşamıştır. Fakat bu aşk maalesef pek de uzun sürmedi, 2 aşık kısa süre içinde birbirlerinden ayrıldılar ve ilişkilerinin ne sebep ile sonlandırdıkları hala daha bilinmemektedir. CZN Burak, bu yaşadığı ilişkinin ardından Merve’nin yakın arkadaşlarından biri olan Aslı Güler ile birliktelik yaşamaya başladı. Ancak bu durum haliyle Merve Yalçın takipçilerini kızdırdı ve bu sebeple Aslı Güler pek çok linçe maruz kaldı. Bu linçler sonucu Aslı, bir canlı yayın aracılığı ile Merve’ye yaptığının yanlış olduğunu belirtti ve ortada herhangi bir sorun kalmadı.

Merve Yalçın’ın YouTube Hesabı: https://www.youtube.com/channel/UCcZG3BQ7AHuCzhSOVIb9kpA